Podpořte nás

25.4.2010 05:29
Podpořte násPodpořte nás v našich snahách při zlepšení situace v České republice. Naše intenzivní úsilí směřuje k reformě drogové politiky, informačních kampaních, pěstování konopí pro léčebné využití a osobní potřebu.

Výpomoc při MMM

Stále hledáme dobrovolníky, kteří by nám pomohli s organizací, propagací, stavbou, úklidem a dalšími pracemi za účelem co nejhladšího průběhu letošní demonstrace a happeningu. Kdokoli má zájem, nechť se prosím ozve na info@legalizace.cz.

Mediální podpora

Abychom toho po vás nechtěli málo, zde jsou ke stažení materiály k propagaci letošního Million Marihuana March a portálu Legalizace.cz

Finanční podpora

Uskutečnit akci takových rozměrů si každoročně vyžádá víc a víc finančních prostředků. V současnosti jsme téměř zcela odkázáni na sponzorské dary a výtěžek z happeningu. Tyto příjmy pokrývají rozpočet celé akce a když vše dobře dopadne, ještě nám něco zůstane i na další provoz našeho sdružení Legalizace.cz. Do toho samozřejmě nejsou započítány žádné honoráře pro organizátory a účinkující, ti jsou stále ještě motivování snahou o změnu a vkládají do celé organizace svůj čas, energii a prostředky. Byli bychom opravdu rádi, kdyby letošní ročník byl v tomto ohledu jiný a my mohli všechny, kteří se na MMM podílejí, za jejich úsilí odměnit. Pokud na vás tato slova nezapůsobila jen jako laciný kýč a bláhová snaha z vás vymámit vaše pracně vydělané peníze, prosíme, přispějte nám na tuto akci. Částku, jakou uznáte za vhodnou, nám můžete zaslat na náš účet a chcete-li být mezi těmi, kterým na těchto stránkách veřejně poděkujeme, uveďte i své jméno. Děkujeme.

Transparentní účet o.s. Legalizace.cz, kde můžete sledovat všechny změny

Číslo účtu: 2800060457/2010, Fio – Družstevní záložna

Účast na aktivitách o.s. Legalizace.cz

Protože toto sdružení, ač se to tak může zdát, není jen o MMM, ale i dalších projektech, nabízíme každému, kdo to myslí vážně a je ochoten obětovat volný čas, se s námi sejít a možná se i zapojit do našich aktivit a snah. Vítáme každého se smyslem pro zodpovědné chování, tolerantní a otevřené mysli, se zajímavými nápady a odvahou překračovat každodenní překážky. Zájemci pište na info@legalizace.cz

.

Psaní na web Legalizace.cz

Ačkoli dnes a denně pátráme a hledáme zajímavé články a informace, které bychom mohli publikovat na tomto konopném portálu, nedostává se nám pro velké vytížení tolik času, abychom mohli sami psát a přinášet více zpráv. Jsou-li mezi Vámi tací, co rádi píšou a téma konopné problematiky je jim blizké, ozvěte se na info@legalizace.cz.


Legalizace.cz
Gallery
zde můžete zadat e-mail
pro odebírání novinek

captcha