Million Marijuana March 2003

22.3.2010 11:00
Povolila hráz úředních barier a happening MMM za legalizaci konopí vystoupil ze své ilegality, Občanské sdružení za legální konopí získalo oficiální povolení k pořádání MMM. Sešli jsme se 3. května - zase na Letnské pláni.

Hlavními požadavky tohoto ročníku byly: zastavení konopné represe a legislativní rozdělení drog podle reálné míry jejich zdravotní a společenské nebezpečnosti - více v tiskové zprávě. Účastníci happeningu měli možnost podepsat petici Jiřího X. Doležala za osvobození policisty, který byl stíhán za pěstování konopí. Na Letné vyrostla dvě live a DJ´s pódia. Podnikli jsme telemost Praha – Bratislava aneb pokus o živý přenos toho, jak probíhá MMM  v druhém městě. 

Díky za podporu MMM v roce 2003 patří:
   * Kapelám: Kombucha, Skřehule, Gaia Mesiah, Sub Chicken, Post-It, Pila, Chalupáří, V.A.S. – Vyčůrat a spát, Žluklej pes
   * DJ´s: Tráva, Josef Sedloň, David Bowles, Touchwood, Koogi, IM Cyber, Babe LN & MC Vaant, Orion, Indy, Wich

Report z akce na Blisty.cz

Fotoreport na Blisty.cz
Fotoreport na Techno.cz


MMM se v roce 2003 uskutečnilo také:
Brno – Náměstí svobody, začátek 14:00 poslechu hráli Vosa a nějaký jungle, punk a hip hop…
Plzeň – Mlýnská strouha, začátek 12:00 zahráli Al-Yaman, Nomad sound system, Dj Burama + MC Jahkoko, Babylonrocker & bingy dem kru gardenzitty support, Deep fire department
Třebíč – Lesopark Hrádek u Žižkovi mohyly, začátek 13:00 „Letos budem bez muziky(OSA) a tak si pomůžeme bubínkama a dalšíma etnonástrojema,“ uvedli pořadatelé. Happening se uskuteční ve spolupráci s K-centrem a „klubem drogové prevence SKLEP“.


Legalizace.cz
Gallery
zde můžete zadat e-mail
pro odebírání novinek

captcha