MMM 2004 - Bez strachu do EU

22.3.2010 11:10
MMM připadlo přesně na den, kdy Česká republika vstoupila do EU - 1. květen. Podtitul symbolizoval, že bychom rádi vstoupili do EU bez strachu z pronásledování za to, že si na zahradě vypěstujeme několik rostlin trávy a z nesmyslné perzekuce.

Tiskovou zprávou jsme na tiskové konferenci podpořili rozdělení drog. Již třetím rokem se přípravný tým MMM snažil dělat happening se všemi razítky a povoleními avšak opět narazil. Nakonec jsme se s městem dohodli na podmínkách - zajištění měření hluku, úklidu, zdravotní služby – za kterých bylo možné akci uspořádat. V prohlášení vyjádřili podporu MMM – Konopný ombudsman, OSLIK, Konopa, PhDr. Ivan Douda, David Černý. Podporu MMM vyjádřil i vládní zmocněnec pro lidská práva Jan Jařab. Happening na Letenské pláni moderoval konopný ombudsman Marek Jehlička, který po skončení produkce na Letné vyzval účastníky k pokračování happeningu na afterparty do klubu Matrix.

MMM 2004 podpořili:
Kapely: Garage, Skřehule, Rychle a dobře, Uragan andrew & the rege ortodox, Jinovatka, Feher Keteke Kerek, Pila, Apple Juice, Chalupáři, Gaia Messiah
DJ´s: DJ Oneheartmanem & MC Mad Reefah, IM Cyber, David Bowles, Lukas, 2K + Ghonzales
Řečníci: pacientka trpící roztroušenou sklerózou Hanka Sibřinová, stavitel domu z konopí Petr Žáček, v té době stíhán za 0,35% THC (norma povoluje 0,3%) ve vlastnoručně vypěstovaných rostlinách technického konopí.

V klubu Matrix pak zahráli: DJ Oneheartmanem & MC Mad Reefah, Suki, Touchwood, Raveboy, B-Rocker, Coltcharam, Netdave

Fotoreportáž na starém webu legalizace.cz

MMM v roce 2004 proběhlo:
Plzeň: Mlýnská strouha - jedno podium s živými kapelami a zatím neupřesněný počet stagí s DJs...
TŘEBÍČ: Lesopark Hrádek u Žižkovi mohyly
V Jeseníku se k MMM připojila akce NON100P OPEN AIR FESTIVAL (30/4 - 2/5)

 


Legalizace.cz
Gallery
zde můžete zadat e-mail
pro odebírání novinek

captcha