Soutěž na MMM2010

29.4.2010 00:00
Soutěž na MMM2010Legalizace.cz vyhlašuje soutěž na Million Marihuana March 2010! Letošní soutěžní klání doznává několika podstatných změn. Kritéria budou jednoduše měřitelná a výherci odměněni přímo na místě konání akce, na hlavním pódiu v parku Parukářka.

 

 

 

 

 

O co tedy půjde? Je to úplně jednoduché! V roce 2010 vyhlašujeme: 

 

- soutěž o největší transparent v průvodu - přineste si svoje transparenty a nebojte se je vyrobit co největší! Po skončení průvodu v 14:30 se všichni sejdeme u hlavního stánku Legalizace.cz, kde transparenty přeměříme a nafotíme. Tvůrci největší popsané či pomalované plochy s motivem tématicky souvisejícím s MMM vyhrají trička Legalizace, papírky legalizace a konopné pivo!

 

- soutěž o největší alegorický prvek v průvodu - vytvořte cokoliv, co vás napadne, listy trávy, obří jointy, postavy, megabongy a podobně. Po skončení průvodu ve 14:30 se všichni sejdeme u hlavního stánku Legalizace.cz, kde výtvory přeměříme a nafotíme. Tvůrci největšího objektu s motivem tématicky souvisejícím s MMM vyhrají trička Legalizace, papírky legalizace a konopné pivo!

 

Inspiraci pro vaše výtvory můžete načerpat třeba na youtube v kanálu 

 

Legalizace.cz: http://www.youtube.com/user/Legalizacecz

 

 


Legalizace.cz
Gallery
zde můžete zadat e-mail
pro odebírání novinek

captcha